Cześć jak ci mogę pomóc?
Wang Tian Hong - Fotografka SUPE

Wang Tian Hong,

Chiny Fotograf podwodny / Fotograf kontraktowy Getty Images / Fotograf kontraktowy EPNF / Ambasador EPNF Image ds. opieki społecznej / Wykładowca

Zdjęcie: TianHongWang

Fotografią podwodną zajmuje się od 2015 roku. Jednak w tym relatywnie krótkim czasie stworzyła już niezwykłe obrazy. Szczególnie upodobała sobie fotografię makro, która pozwoliła jej otworzyć się na nowe formy emocjonalnej ekspresji.

Zdjęcie: TianHongWang

Poszerzenie granic tradycyjnej makrofotografii traktuje jako wyzwanie, starając się osiągnąć coś więcej niż tylko biologiczną dokumentację.

O swojej pracy mówi:

„Próbuję przedstawić duszę zwierząt i ich historię, stworzyć nastrój, który ożywia obraz i skłania widza do zanurzenia się w ich cudownym świecie. Aby to osiągnąć poświęcam wiele czasu na poszukiwanie nietuzinkowych motywów i ich kompozycji w celu wzmocnienia efektu finalnego, który zostanie utrwalony na fotografii.”

Pragnie ukazywać piękno podwodnego świata, wzbudzać zainteresowanie nim i przyczyniać się do wzrostu poszanowania dla przedstawicieli morskiej fauny i flory.

Product added to wishlist
Product added to compare.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności strony.