Cześć jak ci mogę pomóc?
SUPEA w roku 2022

Scubalamp(SUPE) specjalizuje się w projektowaniu i produkcji sprzętu do podwodnej fotogafii.

Nowe modele zostały opracowane w oparciu o opinie profesjonalnych fotografów z całego świata. Jesteśmy zaangażowani w produkcję wysokiej klasy, precyzyjnego, bezpiecznego i funkcjonalnego sprzętu do fotografii podwodnej, rozumiejąc szczegółowo rzeczywiste wymagania, aby zapewnić bezpieczeństwo i zabawę podczas nurkowania, a także zdolność do zapewnienia światła potrzebnego do robienia wyjątkowych zdjęć i filmów.

Fabryka SUPEA

Modele Scubalamp są testowane w laboratorium hydraulicznym, a także przez dedykowany zespół nurków głębinowych. Wszystkie modele i produkty Scubalamp przed wprowadzeniem na rynek zostały poddane rygorystycznym testom, które potwierdziły ich niezawodność na głębokości do 100 metrów.

Naszą misją jest bycie najbardziej zaufaną marką w dziedzinie sprzętu do fotografii podwodnej.

Product added to wishlist
Product added to compare.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności strony.