Cześć jak ci mogę pomóc?

Kontakt i współpraca B2B

WSPÓŁPRACA

PODSTAWOWE INFORMACJE O ZASADACH WSPÓŁPRACY:

Zapraszamy do współpracy podmioty gospodarcze zajmujące się sprzedażą i serwisem sprzętu. Stale gwarantujemy dostęp do asortymentu znajdującego się w naszym magazynie w którym staramy się utrzymać takie ilości towarów żeby nigdy niczego nie brakowało. Umożliwiamy swobodny wybór asortymentu towarów z zgodnie ofertą handlową na każdy sezon. Zapewniamy opiekę przedstawicieli handlowych. Wspieramy naszych partnerów organizując prezentacje oraz szkolenia techniczne dotyczące sprzedawanych produktów.

Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem współpracy i nabywaniem produktów, których nasza firma jest dystrybutorem, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Po wypełnieniu skontaktuje się z państwem nasz pracownik, który pomoże w zarejestrowaniu konta b2b oraz przedstawi wszystkie warunki współpracy.

Napisz do nas:

Siedziba firmy:

Product added to wishlist
Product added to compare.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności strony.